O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Chocieszów

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Chocieszów.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Chocieszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Skrócony opis marki a ponadto obrębu działania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów jakość, nie tylko miejscowość Chocieszów nieprzerwanie poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Chocieszów - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet + różne multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu multimediów, jak np. TV przez Internet – w różnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz kupić u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu zawsze przeczytać regulamin danego serwisu. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez żadnych ograniczeń - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla przedsiębiorców. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z zawrotnie szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Chocieszów. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Gajnik Jugów Włodowice Mikowice Żelazno Sowina Boboszów Złotno Stara Bystrzyca Krosnowice Domaszków Szklarka Dworki Topolice Wilkanów Ruszowice Dzikowiec Szklarnia Trzebieszowice Ławica Kłodzko Szczytna Muszyn Pisary Starków Nowy Miłków Ołdrzychowice Kłodzkie Gołogłowy Pławnica Chocieszów Jaworek Bystrzyca Kłodzka Szalejów Górny Przygórze Sokolec Raszków Radochów Międzylesie Gorzanów Stara Łomnica Batorów Korytów Kudowa-Zdrój Ponikwa Lądek-Zdrój Ścinawka Górna Bytkowice Polanica-Zdrój Jaszkowa Górna Marcinów Skowronki Górzna Długopole Górne Krajanów Dolina Radków Stary Waliszów Nowy Dzikowiec Marianówka Dalków Nowa Łomnica Nagodzice Stary Wielisław Długopole Zdrój Kamieniec Potoczek Rzędzina Smereczyna Słoszów Suszyna Bożków Roszyce Mielnik Ratno Dolne Jaszkowa Dolna Nowa Ruda - Słupiec Pasterka Wolibórz Zabłocie Nowa Wieś Roztoki Ścinawka Dolna Dolnik Kamieńczyk Mszaniec Michałowice Borek Sokolica Duszniki-Zdrój Wolany Ścinawka Średnia Świerki Niwa

W przeciągu około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla każdego człowieka zjawiskiem na tyle powszechnym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest płynna komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie zdjęć i filmów oraz rozwijanie kompetencji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Chocieszów. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Bardzo często osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich wyjątkowym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax oferuje użytkownikom szybki i trafny dobór korzystnej opcji Internetu z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – również dla miejscowości Chocieszów. Ponadto oferujemy możliwość porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Chocieszów. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o dużej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Masz prawo zerwać współpracę kiedy tylko chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą liczyć także na nieodpłatny multiroom, telewizję HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie