O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Dolnik

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dolnik.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dolnik, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

Schemat klasy plus ram działalności usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Dolnik nieprzerwanie poddaje próbie jakość naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Dolnik - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w Internecie oraz popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do najlepszych multimediów, takich jak telewizja w Internecie – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Pakiet Internet + telewizja zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowaną ilość programów i różnorodne dodatki. W związku z tym należy przed finalizacją transakcji obligatoryjnie przeanalizować warunki konkretnego dostawcy multimediów. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Ważne – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W przeciwieństwie do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz superszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz długo czekać aż strona się załaduje czy ciągle odnawiać upload lub download danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla rodziny oraz dla przedsiębiorstw. Jest dostępny w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Dolnik. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w domu lub w biurze przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Rzędzina Dolnik Ponikwa Sokolec Polanica-Zdrój Jugów Ścinawka Średnia Stary Wielisław Suszyna Dworki Szczytna Muszyn Bożków Dalków Stara Bystrzyca Międzylesie Bytkowice Nowa Ruda - Słupiec Mikowice Chocieszów Ścinawka Dolna Nowa Łomnica Domaszków Sowina Pławnica Jaworek Smereczyna Nowa Wieś Michałowice Długopole Zdrój Starków Lądek-Zdrój Ratno Dolne Gajnik Kłodzko Radków Nowy Dzikowiec Gołogłowy Gorzanów Stary Waliszów Jaszkowa Dolna Raszków Sokolica Długopole Górne Dolina Skowronki Mszaniec Nagodzice Bystrzyca Kłodzka Duszniki-Zdrój Roztoki Złotno Batorów Radochów Boboszów Jaszkowa Górna Ścinawka Górna Kamieniec Przygórze Pisary Topolice Szalejów Górny Szklarka Roszyce Ołdrzychowice Kłodzkie Stara Łomnica Zabłocie Marcinów Nowy Miłków Kudowa-Zdrój Wilkanów Borek Trzebieszowice Korytów Kamieńczyk Górzna Pasterka Żelazno Ruszowice Krosnowice Ławica Szklarnia Świerki Wolany Niwa Mielnik Potoczek Dzikowiec Krajanów Marianówka Włodowice Słoszów Wolibórz

W ciągu ostatnich 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego z nas czymś tak zwykłym, że niełatwo w obecnych czasach chociażby wyobrazić sobie pracę i wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z siecią, zapewniona jest bezproblemowa komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przesyłanie różnych plików czy rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, także w miejscowości Dolnik. Wybór zależy w głównej mierze od wymagań internauty oraz od wykonanej infrastruktury sieciowej. Zazwyczaj osoby nieznające się na zagadnieniach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka technologia ma dużą szansę sprostać ich unikalnym wymogom. Dlatego właśnie warto poznać naszą ofertę – Airmax zapewnia klientowi błyskawiczny i skuteczny dobór idealnie dopasowanej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym dla miejscowości Dolnik. Co więcej u nas masz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, czasu trwania umowy oraz bieżących programów rabatowych i lojalnościowych u sprawdzonych dostawców Internetu.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Dolnik. W ramach współpracy gwarantujemy światłowodowy internet symetryczny o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo kanały TV online oraz telefon przez Internet. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - w cenie usługi. Możesz zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują gratis publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują także gratisowy multiroom, kanały HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie