O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Dzikowiec

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dzikowiec.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dzikowiec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

Zarys jakości jak też skali pracy usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności solidność, nie tylko miejscowość Dzikowiec cały czas poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas ogromna motywacja i najlepsza rekomendacja. Dzikowiec - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w Internecie oraz najlepsze multimedia

Airmax światłowodowy oferuje także dostęp do różnorodnych multimediów, takich jak TV w Internecie – z elastycznymi pakietami do wyboru.

Internet z telewizją zamówisz u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed dokonaniem zakupu obligatoryjnie przeczytać regulamin konkretnego dostawcy multimediów. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, oferowanych programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet z telewizją Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, której nie spotkasz w Internecie mobilnym.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka i YouTuba, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Ważne – w celu uzyskania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Superszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem plików, dostęp do filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do Internetu na smartfonie, posiadasz superszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani aury za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez żadnych limitów - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać pobieranie lub wysyłanie plików. Airmax to idealna propozycja Internetu dla domu oraz dla przedsiębiorstw. Można z niego korzystać w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Dzikowiec. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w siedzibie firmy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Raszków Lądek-Zdrój Ścinawka Średnia Krosnowice Stara Łomnica Bożków Borek Sokolec Kłodzko Długopole Górne Mszaniec Przygórze Dolina Krajanów Nowy Dzikowiec Długopole Zdrój Jaszkowa Dolna Włodowice Mikowice Marianówka Wolany Stara Bystrzyca Domaszków Pasterka Bystrzyca Kłodzka Suszyna Marcinów Świerki Ratno Dolne Pławnica Dalków Szalejów Górny Radków Dworki Jaworek Jaszkowa Górna Nagodzice Złotno Skowronki Radochów Potoczek Ołdrzychowice Kłodzkie Boboszów Smereczyna Trzebieszowice Nowa Łomnica Chocieszów Topolice Bytkowice Szklarnia Ławica Sokolica Międzylesie Jugów Nowa Wieś Stary Waliszów Rzędzina Duszniki-Zdrój Słoszów Michałowice Ścinawka Dolna Korytów Wolibórz Gorzanów Dzikowiec Nowa Ruda - Słupiec Muszyn Polanica-Zdrój Szklarka Nowy Miłków Dolnik Ponikwa Roztoki Stary Wielisław Gajnik Batorów Roszyce Żelazno Niwa Kudowa-Zdrój Ruszowice Szczytna Sowina Kamieniec Starków Kamieńczyk Zabłocie Mielnik Ścinawka Górna Pisary Górzna Gołogłowy Wilkanów

W ciągu zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla nas zjawiskiem tak zwykłym, że ciężko obecnie nawet wyobrazić sobie edukację oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z siecią, zapewniona jest bezproblemowa komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przekazywanie różnych plików oraz rozwijanie umiejętności. Technik połączenia z e-światem jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Dzikowiec. Wybór zależy w dużej mierze od wymogów użytkownika i od pracującej infrastruktury IT. Zazwyczaj osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich unikalnym potrzebom. To dlatego polecamy rozważyć naszą ofertę – Airmax oferuje klientowi błyskawiczny i efektywny dobór naprawdę korzystnej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Dzikowiec. Co więcej u nas masz szansę porównania: szybkości działania Internetu, wysokości abonamentów, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących promocji u popularnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Dzikowiec. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o ponadprzeciętnej przepustowości, a ponadto telewizję online i telefon stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bezkosztowo. Masz prawo zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszej sieci otrzymują także nieodpłatny multiroom, kanały HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie