O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Gęsice

AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gęsice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gęsice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat oławski.

Schemat marki i zasięgu działania firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności jakość, nie tylko miejscowość Gęsice ciągle poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Gęsice - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo i różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do innych rozwiązań multimedialnych, jak TV online na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym możesz nabyć u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed wyborem danego pakietu dokładnie poznać regulamin wybranego serwisu multimedialnego. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów online w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, otrzymujesz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać upload plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla klientów biznesowych. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Gęsice. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:W trakcie zaledwie kilku lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego zjawiskiem do tego stopnia standardowym, że bardzo trudno dziś nawet wyobrazić sobie biznes albo spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest łatwa komunikacja z ludźmi z całego świata, udostępnianie rozmaitych materiałów czy też rozwijanie wiedzy i umiejętności. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Gęsice. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od zaprojektowanej infrastruktury IT. Nierzadko osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która forma łączności może sprostać ich niepowtarzalnym potrzebom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax gwarantuje konsumentom i przedsiębiorcom sprawny i efektywny dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Gęsice. Dodatkowo zyskasz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u zaufanych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Gęsice. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo także TV przez Internet i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - całkowicie za darmo. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują bezpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują w pakiecie także darmowy multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie