O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Jaworek

AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jaworek.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jaworek, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Sylwetka jakości jak również ram działania usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat jakość, nie tylko miejscowość Jaworek nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Jaworek - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online + popularne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax daje także możliwość korzystania z popularnych rozwiązań multimedialnych, jak np. TV online – w wielu pakietach do wyboru.

Internet + TV możesz zakupić u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zakupem pakietu obowiązkowo poznać regulamin danego usługodawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet + TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmów online w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze wysoka stabilność. W odróżnieniu od Internetu na smartfonie, otrzymujesz zawrotnie szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki bez żadnych ograniczeń - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na ładowanie stron czy wiecznie odświeżać upload lub download plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla rodziny oraz dla przedsiębiorców. Download i upload jest możliwy w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Ciesz się zawrotnie szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Jaworek. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Krosnowice Domaszków Nowa Łomnica Szczytna Słoszów Roszyce Niwa Zabłocie Mszaniec Starków Włodowice Krajanów Stara Bystrzyca Nagodzice Boboszów Batorów Stara Łomnica Pasterka Dzikowiec Mikowice Bożków Lądek-Zdrój Kłodzko Gołogłowy Ławica Stary Waliszów Dworki Sokolec Roztoki Jugów Potoczek Sowina Radochów Kamieniec Szalejów Górny Nowa Ruda - Słupiec Stary Wielisław Długopole Górne Nowa Wieś Górzna Złotno Wolibórz Radków Ołdrzychowice Kłodzkie Świerki Jaszkowa Dolna Dolnik Nowy Dzikowiec Smereczyna Wolany Wilkanów Suszyna Pisary Bystrzyca Kłodzka Ścinawka Dolna Ścinawka Górna Muszyn Jaszkowa Górna Przygórze Długopole Zdrój Sokolica Międzylesie Raszków Nowy Miłków Dalków Szklarka Kamieńczyk Żelazno Gajnik Rzędzina Gorzanów Pławnica Bytkowice Marcinów Korytów Borek Chocieszów Topolice Ruszowice Marianówka Szklarnia Ratno Dolne Dolina Ścinawka Średnia Skowronki Michałowice Polanica-Zdrój Jaworek Ponikwa Duszniki-Zdrój Trzebieszowice Kudowa-Zdrój Mielnik

W przeciągu ostatnich lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla świata zjawiskiem na tyle zwyczajnym, że bardzo trudno w dzisiejszych czasach nawet wyobrazić sobie biznes i rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest płynna komunikacja z całym światem, udostępnianie plików czy też rozwijanie zainteresowań. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Jaworek. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań konsumenta czy przedsiębiorcy i od zbudowanej infrastruktury IT. Bardzo często osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która forma łączności sprosta ich wyjątkowym potrzebom. Z tego powodu polecamy poznać naszą ofertę – Airmax gwarantuje użytkownikom szybki i efektywny dobór dopasowanej opcji Internetu z uwzględnieniem wybranej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Jaworek. Ponadto oferujemy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących promocji u dostępnych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Jaworek. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o wielkiej przepustowości, a dodatkowo także telewizję internetową i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - gratis. Masz prawo wycofać się ze współpracy kiedy tylko chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w prezencie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu zyskują również darmowy multiroom, telewizję HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń zagranicznych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie