O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Komorowice

AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Komorowice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Komorowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat wrocławski.

Zarys marki a dodatkowo obrębu operowania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności jakość, nie tylko miejscowość Komorowice cały czas poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Komorowice - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet i popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do szerokiego zakresu multimediów, jak TV przez Internet – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Internet i TV w jednym możesz kupić u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy zawsze przeanalizować regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W porównaniu do Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, masz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba długo czekać na załadowanie stron czy ciągle ponawiać upload lub download plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla rodziny oraz do pracy. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pokoju w domu czy w biurze. Wystartuj z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Komorowice. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w przestrzeni prywatnej lub w biurze przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Komorowice Nasławice Szczodre Ujów Strzegomiany Bratowice Smolec Wierzbice Pełcznica Domaszczyn Wszemiłowice Mleczna Janówek Wrocław (Krzyki) Mnichowice Polakowice Cieszyce Ozorzyce Ręków Królikowice Popowice Strachów Magnice Wysoka Wilczków Stary Zamek Kamieniec Wrocławski Łukaszowice Kobierzyce Księginice Chrząstawa Wielka Wilczkowice Jordanów Śląski Wojkowice Różaniec Zybiszów Pustków Żurawski Kamionna Wrocław Pustków Wilczkowski Maniów Mały Rzeplin Kunów Milin Stróża Przezdrowice Żerniki Małe Jezierzyce Wielkie Damianowice Wilkowice Domanice Krajków Solna Długołęka Radwanice Żórawina Krzeptów Szukalice Kąty Wrocławskie Owsianka Strzeganowice Mędłów Wilczyce Żerzuszyce Nowa Wieś Kącka Krobielowice Zabrodzie Kilianów Chrząstawa Mała Wojnarowice Rogów Sobócki Jaszkotle Wawrzeńczyce Michałowice Bogusławice Borzygniew Zagródki Biestrzyków Milejowice Maniów Wielki Pożarzyce Suchy Dwór Mirosławice Nadolice Małe Żerniki Wielkie Mokronos Górny Maniów Kiełczów Wrocław (Leśnica) Wrocław (Fabryczna) Świątniki Gniechowice Iwiny Ślęza Chrzanów Mirków Chwałów Wrocław (Psie Pole) Nadolice Wielkie Glinica Bielany Wrocławskie Turów Wrocław (Klecina) Wrocław (Muchobór) Proszkowice Szczepankowice Jeszkowice Galowice Sobótka Małuszów Krzyżowice Mokronos Dolny Tyniec Mały Winna Góra Jaksonów Piława Domasław Wojnowice Zacharzyce Wieściszów Cesarzowice Nowa Wieś Wrocławska Dzikowa Piotrówek Kozłów Żerniki Wrocławskie Krzyków Biskupice Mokry Dwór Ratowice Wojtkowice Księginice Małe Czernica Mietków Szymanów Gajków Kuklice

W trakcie około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego z nas zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że niełatwo na ten moment nawet wyobrazić sobie pracę i codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie zdjęć i filmów czy rozwijanie wiedzy i umiejętności. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, również w miejscowości Komorowice. Decyzja, co wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań internauty i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich indywidualnym wymogom. Dlatego właśnie polecamy poznać naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim zainteresowanym sprawny i skuteczny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym dla miejscowości Komorowice. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych programów rabatowych i lojalnościowych u zaufanych dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Komorowice. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o dużej przepustowości, a dodatkowo TV przez Internet i telefon przez Internet. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Masz prawo zerwać współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci mogą liczyć także na gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie