O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Kunów

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kunów.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kunów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi realizujemy w miejscowości Kunów. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo także TV przez Internet oraz telefonię stacjonarną. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - w cenie usługi. Możesz zrezygnować w dowolnym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują dodatkowo publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą również liczyć na darmowy multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzynarodowych.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w sieci i rozmaite serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych rozwiązań multimedialnych, jak telewizja w sieci – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym nabędziesz za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed finalizacją transakcji sumiennie poznać warunki wybranego dostawcy. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym Facebooka, Instagrama czy YouTuba, odezwij się do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem gigabitowym i szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem danych, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do łącza LTE, otrzymujesz najszybszy Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki bez granic - na paru urządzeniach równocześnie. Nie musisz marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer danych. Airmax to dedykowana opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla Twoich pracowników. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Zacznij pracować z najszybszym Internetem Airmax w miejscowości Kunów. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Krzeptów Iwiny Suchy Dwór Wawrzeńczyce Żerniki Małe Polakowice Jeszkowice Czernica Wojnowice Szczodre Maniów Mały Wilkowice Strachów Bielany Wrocławskie Ręków Kunów Cesarzowice Mokronos Górny Wrocław (Klecina) Turów Strzeganowice Biskupice Ujów Wrocław (Fabryczna) Różaniec Wojtkowice Żórawina Strzegomiany Wojnarowice Chrząstawa Mała Magnice Maniów Wilczkowice Kąty Wrocławskie Ślęza Bratowice Nasławice Milejowice Komorowice Mleczna Smolec Milin Galowice Mędłów Zacharzyce Proszkowice Jordanów Śląski Biestrzyków Jaksonów Nowa Wieś Kącka Kamieniec Wrocławski Kozłów Żerzuszyce Gajków Wilczyce Mnichowice Pustków Żurawski Krajków Szymanów Wierzbice Nowa Wieś Wrocławska Żerniki Wrocławskie Łukaszowice Glinica Ozorzyce Owsianka Nadolice Wielkie Kuklice Przezdrowice Borzygniew Krzyków Mirosławice Wieściszów Piotrówek Chrzanów Damianowice Krobielowice Krzyżowice Domasław Długołęka Wojkowice Ratowice Kilianów Maniów Wielki Żerniki Wielkie Królikowice Pustków Wilczkowski Wysoka Wrocław (Psie Pole) Wrocław (Leśnica) Michałowice Pożarzyce Mokry Dwór Mietków Mirków Dzikowa Zabrodzie Domaszczyn Wrocław Kamionna Pełcznica Stary Zamek Chrząstawa Wielka Popowice Radwanice Księginice Chwałów Wrocław (Krzyki) Wrocław (Muchobór) Małuszów Domanice Winna Góra Mokronos Dolny Kobierzyce Rogów Sobócki Wilczków Tyniec Mały Jezierzyce Wielkie Sobótka Wszemiłowice Księginice Małe Szukalice Rzeplin Świątniki Kiełczów Jaszkotle Solna Bogusławice Stróża Szczepankowice Piława Nadolice Małe Zagródki Gniechowice Cieszyce Janówek Zybiszów

W trakcie niespełna kilkunastu lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego czymś do tego stopnia powszednim, że bardzo trudno w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie biznes bądź relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z Internetem, możliwa jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, udostępnianie rozmaitych rzeczy czy też rozwijanie wiedzy i umiejętności. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Kunów. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Niejednokrotnie osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka forma łączności może sprostać ich jedynym w swoim rodzaju preferencjom. Z tego powodu warto wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax gwarantuje wszystkim sprawny i satysfakcjonujący dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym również dla miejscowości Kunów. Dodatkowo zyskujesz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cenników, długości trwania umowy oraz aktualnych rabatów u zaufanych przedstawicieli.

Schemat zakresu jak również zasięgu pracy usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat solidność, nie tylko miejscowość Kunów ciągle poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Kunów - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie