O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Lądek-Zdrój

AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lądek-Zdrój.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lądek-Zdrój, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

Sylwetka marki jak też ram operowania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności niezawodność, nie tylko miejscowość Lądek-Zdrój nieprzerwanie poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Lądek-Zdrój - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet i różne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax pozwala także na korzystanie z różnych multimediów, jak TV przez Internet – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV możesz kupić u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed zakupem usługi zawsze przeanalizować regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do największych, kinowych hitów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, masz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym pokoju w domu czy w biurze. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Lądek-Zdrój. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Mielnik Jaszkowa Dolna Ścinawka Dolna Kudowa-Zdrój Gajnik Nowa Ruda - Słupiec Jugów Skowronki Batorów Szalejów Górny Suszyna Ołdrzychowice Kłodzkie Ławica Boboszów Ratno Dolne Nagodzice Wilkanów Złotno Mikowice Nowy Miłków Ponikwa Domaszków Szklarka Trzebieszowice Pisary Polanica-Zdrój Wolany Szczytna Bystrzyca Kłodzka Topolice Jaworek Nowy Dzikowiec Radków Wolibórz Nowa Wieś Ścinawka Górna Sowina Zabłocie Ruszowice Dalków Ścinawka Średnia Michałowice Międzylesie Szklarnia Starków Kamieniec Chocieszów Sokolica Marianówka Górzna Nowa Łomnica Raszków Dolnik Smereczyna Roztoki Gorzanów Stara Bystrzyca Duszniki-Zdrój Kłodzko Niwa Dzikowiec Stara Łomnica Roszyce Rzędzina Świerki Bożków Potoczek Pławnica Włodowice Kamieńczyk Dworki Krajanów Dolina Długopole Zdrój Borek Korytów Sokolec Przygórze Radochów Mszaniec Stary Wielisław Marcinów Lądek-Zdrój Pasterka Jaszkowa Górna Długopole Górne Krosnowice Stary Waliszów Żelazno Słoszów Muszyn Gołogłowy Bytkowice

W trakcie minionej dekady nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla społeczeństwa zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że niełatwo teraz nawet wyobrazić sobie pracę albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest ciągła komunikacja z bliskimi, przesyłanie zdjęć i filmów czy rozwijanie pasji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak kilka, również w miejscowości Lądek-Zdrój. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań internauty i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich specjalnym preferencjom. Dlatego właśnie polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax zapewnia użytkownikowi sprawny i satysfakcjonujący dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Lądek-Zdrój. Dodatkowo zapewniamy możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u wszystkich dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Lądek-Zdrój. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o dużej przepustowości, a dodatkowo telewizję i telefon przez Internet. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w standardzie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Klienci korzystający z naszej sieci mogą liczyć także na gratisowy multiroom, programy HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie