O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Mikowice

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mikowice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mikowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Charakterystyka marki plus zasięgu działania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat jakość, nie tylko miejscowość Mikowice nieustannie poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Mikowice - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax pozwala także na korzystanie z różnych serwisów multimedialnych, takich jak TV internetowa – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Internet TV możesz zamówić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed zakupem usługi koniecznie sprawdzić regulamin konkretnego dostawcy usługi. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, ilości programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Super szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z uploadem i downloadem, dostęp do filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz super szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków pogodowych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download plików. Airmax to doskonała propozycja Internetu dla całej rodziny oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym zakątku w domu czy w firmie. Poczuj różnicę - wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Mikowice. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Dolnik Dworki Ścinawka Dolna Słoszów Kudowa-Zdrój Marcinów Mikowice Niwa Chocieszów Włodowice Żelazno Mszaniec Suszyna Stary Waliszów Stara Bystrzyca Pławnica Ponikwa Bożków Długopole Zdrój Raszków Krosnowice Gorzanów Przygórze Rzędzina Nowy Miłków Zabłocie Ścinawka Górna Dalków Polanica-Zdrój Gołogłowy Dolina Korytów Złotno Skowronki Długopole Górne Duszniki-Zdrój Potoczek Batorów Roszyce Nowa Ruda - Słupiec Kamieniec Jaworek Roztoki Nagodzice Trzebieszowice Kamieńczyk Lądek-Zdrój Międzylesie Wolany Topolice Nowa Wieś Bystrzyca Kłodzka Marianówka Ruszowice Świerki Nowy Dzikowiec Krajanów Stara Łomnica Starków Mielnik Ratno Dolne Szklarnia Bytkowice Jaszkowa Górna Wolibórz Szklarka Sokolica Wilkanów Stary Wielisław Pisary Michałowice Górzna Ścinawka Średnia Dzikowiec Smereczyna Nowa Łomnica Jugów Sowina Muszyn Pasterka Kłodzko Sokolec Ławica Boboszów Gajnik Domaszków Ołdrzychowice Kłodzkie Jaszkowa Dolna Radków Radochów Szczytna Szalejów Górny Borek

W ciągu minionej dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla młodszych i starszych osób zjawiskiem tak normalnym, że trudno teraz nawet wyobrazić sobie naukę lub codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z bliskimi, transfer materiałów albo rozwijanie pasji. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Mikowice. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich specjalnym wymaganiom. Właśnie dlatego polecamy skorzystać z naszej oferty – Airmax umożliwia użytkownikowi błyskawiczny i trafiony dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – także dla miejscowości Mikowice. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u wszystkich firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na obszarze miejscowości Mikowice. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o ogromnej przepustowości, a także telewizję i telefonię internetową. Zależy nam, aby oferowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - nieodpłatnie. Masz prawo wypowiedzieć umowę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w standardzie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na całym świecie. Nasi klienci mają zapewnione również: bezpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzykrajowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie