O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Olszanica

AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Olszanica.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Olszanica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat złotoryjski.

Sylwetka marki a dodatkowo zasięgu działania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności jakość, nie tylko miejscowość Olszanica nieprzerwanie poddaje próbie jakość naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Olszanica - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w Internecie i najlepsze usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu serwisów multimedialnych, jak telewizja w Internecie – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Dostępne pakiety posiadają różny zakres stacji i różne treści. Z tego powodu powinno się przed wyborem danego pakietu obligatoryjnie sprawdzić warunki wybranego dostawcy multimediów. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące ewentualnej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także maksymalna stabilność usług, niespotykana w Internecie mobilnym.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. Facebooka i YouTuba, zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu uzyskiwania prędkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości router z portem gigabitowym i szybszym.

Superszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do łącza na smartfonie, zyskujesz superszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki ile chcesz - na różnych urządzeniach równocześnie. Nie musisz wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla domu oraz do pracy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Olszanica. Skontaktuj się z nami, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:W trakcie około 10 lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla wszystkich ludzi czymś do tego stopnia zwykłym, że trudno na ten moment chociażby wyobrazić sobie naukę oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi z całego świata, transfer różnych plików albo rozwijanie kompetencji. Technik połączenia z e-światem jest jednak parę, również w miejscowości Olszanica. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów klienta oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w sprawach technicznych, mają problem z dobraniem właściwego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka opcja może sprostać ich indywidualnym potrzebom. Właśnie dlatego warto rozważyć naszą ofertę – Airmax umożliwia wszystkim zainteresowanym sprawny i efektywny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Olszanica. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości Internetu, wysokości abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych promocji u poszczególnych firm.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Olszanica. W ramach usługi dostarczamy symetryczny Internet światłowodowy o ponadprzeciętnej przepustowości, a także programy TV online oraz telefonię internetową. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego klienta - całkowicie za darmo. Możesz zrezygnować ze współpracy w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują za darmo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na świecie. Nasi klienci otrzymują także bezpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mają dostęp do darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie