O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Pławnica

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pławnica.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pławnica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat kłodzki.

Zarys typu i obszaru pracy usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Pławnica ciągle poddaje próbie solidność naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Pławnica - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja internetowa i ulubione serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do szerokiego zakresu rozwiązań multimedialnych, jak telewizja internetowa – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Pakiet Internet + telewizja możesz zamówić za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy koniecznie poznać warunki wybranego dostawcy usługi. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, ilości kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym portali społecznościowych, odezwij się do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem gigabitowym i szybszym.

Super szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień uploadem i downloadem, możliwość oglądania filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W porównaniu do łącza mobilnego, otrzymujesz super szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków pogodowych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki ile chcesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie musisz tracić czasu na załadowanie stron czy wielokrotnie ponawiać download danych. Airmax to doskonała opcja Internetu dla całej rodziny oraz do pracy. Jest dostępny w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Poczuj różnicę - wystartuj z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Pławnica. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w firmie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Roszyce Borek Pasterka Wolibórz Nowy Dzikowiec Ścinawka Średnia Zabłocie Stary Waliszów Szklarka Ponikwa Szalejów Górny Gajnik Sowina Radków Niwa Roztoki Muszyn Chocieszów Dzikowiec Bystrzyca Kłodzka Bożków Mikowice Jaworek Stara Łomnica Stary Wielisław Radochów Włodowice Marianówka Nowa Wieś Wilkanów Domaszków Polanica-Zdrój Ścinawka Dolna Górzna Boboszów Międzylesie Starków Kamieńczyk Skowronki Raszków Nowa Ruda - Słupiec Potoczek Sokolica Kamieniec Bytkowice Stara Bystrzyca Kudowa-Zdrój Krosnowice Ławica Świerki Duszniki-Zdrój Długopole Zdrój Dalków Krajanów Żelazno Przygórze Nowy Miłków Ratno Dolne Rzędzina Sokolec Gorzanów Złotno Nagodzice Kłodzko Mielnik Jugów Michałowice Smereczyna Korytów Pisary Mszaniec Dolnik Dolina Topolice Długopole Górne Suszyna Ruszowice Nowa Łomnica Ścinawka Górna Marcinów Jaszkowa Górna Szczytna Trzebieszowice Dworki Słoszów Ołdrzychowice Kłodzkie Pławnica Gołogłowy Szklarnia Jaszkowa Dolna Lądek-Zdrój Wolany Batorów

W trakcie około 10 lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego z nas czymś do tego stopnia normalnym, że bardzo trudno na ten moment chociażby wyobrazić sobie biznes lub codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, udostępnianie materiałów czy też rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Opcji połączenia z siecią jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Pławnica. Decyzja, co wybierzemy zależy przede wszystkim od preferencji konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka forma łączności może sprostać ich indywidualnym wymaganiom. Z tego powodu warto skorzystać z naszej oferty – Airmax gwarantuje wszystkim zainteresowanym sprawny i trafiony dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – także dla miejscowości Pławnica. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, ceny, długości trwania umowy oraz aktualnych akcji promocyjnych u sprawdzonych przedstawicieli.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi świadczymy na obszarze miejscowości Pławnica. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o ogromnej przepustowości, a dodatkowo także kanały TV online oraz telefonię stacjonarną. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - za 0 zł. Możesz wypowiedzieć umowę w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują za darmo publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Użytkownicy naszego Internetu mają zapewnione również: darmowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, zyskują możliwość darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzykrajowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie