O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Piotrówek

AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Piotrówek.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Piotrówek, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

Rys poziomu i obrębu działalności ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna solidność, nie tylko miejscowość Piotrówek nieprzerwanie poddaje próbie jakość naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Piotrówek - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w sieci i inne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak TV w sieci – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Internet i telewizję w pakiecie nabędziesz u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy sumiennie przeanalizować regulamin wybranego dostawcy. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, niedostępna w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. serwisów społecznościowych, napisz lub zadzwoń do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilna prędkość. W porównaniu do Internetu w telefonie, masz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba czekać na załadowanie stron czy kilkukrotnie ponawiać przesyłanie plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do pracy. Działa w każdym pokoju w domu czy w biurze. Zacznij pracować z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Piotrówek. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Kilianów Zybiszów Wrocław (Klecina) Księginice Bielawa Kiełczów Dzikowa Ujów Ręków Mirosławice Chrzanów Krzyków Szukalice Strzegomiany Kuklice Owsianka Kiełczówek Magnice Maniów Wojtkowice Ozorzyce Domasław Mnichowice Milejowice Czernica Chrząstawa Mała Smolec Gniechowice Kozłów Wrocław (Muchobór) Maniów Mały Żerniki Wrocławskie Radwanice Wilczków Iwiny Wrocław Krajków Ślęza Wierzbice Wieściszów Żerzuszyce Mokronos Górny Brzezia Łąka Różaniec Wrocław (Leśnica) Nowa Wieś Wrocławska Jaksonów Mędłów Strachów Szczepankowice Sobótka Krzyżowice Jezierzyce Wielkie Mirków Świątniki Biskupice Wysoka Michałowice Wilczkowice Jaszkotle Pustków Wilczkowski Kobierzyce Łukaszowice Piława Komorowice Milin Winna Góra Zabrodzie Janówek Mietków Królikowice Rzeplin Chrząstawa Wielka Maniów Wielki Krzeptów Jeszkowice Polakowice Cesarzowice Kamionna Kunów Suchy Dwór Mokry Dwór Wojnarowice Szymanów Ratowice Dobrzykowice Borzygniew Biestrzyków Byków Piotrówek Bogusławice Wrocław (Fabryczna) Mokronos Dolny Tyniec Mały Żerniki Wielkie Krobielowice Glinica Domaszczyn Zagródki Wawrzeńczyce Jordanów Śląski Bratowice Mleczna Solna Bielany Wrocławskie Wojkowice Wrocław (Psie Pole) Chwałów Stary Zamek Rogów Sobócki Nadolice Małe Nowa Wieś Kącka Turów Wilkowice Przezdrowice Gajków Stróża Długołęka Proszkowice Kamieniec Wrocławski Pełcznica Nasławice Żórawina Cieszyce Szczodre Wrocław (Krzyki) Domanice Nadolice Wielkie Żerniki Małe Popowice Damianowice Kąty Wrocławskie Galowice Kamień Kątna Wszemiłowice Wojnowice Zacharzyce Pustków Żurawski Księginice Małe Małuszów Wilczyce Strzeganowice Oleśniczka Pożarzyce

W trakcie około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla młodszych i starszych osób zjawiskiem do tego stopnia powszednim, że niełatwo na ten moment nawet wyobrazić sobie pracę czy relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie rozmaitych rzeczy czy rozwijanie wiedzy i talentu. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak kilka, również w miejscowości Piotrówek. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb internauty i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich indywidualnym oczekiwaniom. Dlatego właśnie polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim zainteresowanym sprawny i trafny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – również dla miejscowości Piotrówek. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych akcji rabatowych u wiodących dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Piotrówek. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo TV online i telefon przez Internet. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Masz prawo zrezygnować w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Klienci korzystający z naszej sieci mogą również liczyć na gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie