O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Różaniec

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Różaniec.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Różaniec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat wrocławski.

Charakterystyka jakości plus obrębu funkcjonowania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności solidność, nie tylko miejscowość Różaniec stale poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Różaniec - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online + popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax zapewnia także dostęp do szerokiego zakresu multimediów, jak np. TV online – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.

Internet z TV możesz zakupić u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowaną ilość kanałów i różnorodne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed rozpoczęciem współpracy obowiązkowo przeanalizować regulamin danego usługodawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Internet z TV Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, masz zawrotnie szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla rodziny oraz do pracy. Dostęp jest możliwy w każdym pokoju w domu czy w biurze. Ciesz się superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Różaniec. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Bratowice Mnichowice Proszkowice Kamieniec Wrocławski Kamionna Nadolice Wielkie Chrząstawa Wielka Wojnarowice Rzeplin Michałowice Wojtkowice Nadolice Małe Wrocław (Leśnica) Turów Radwanice Domanice Jordanów Śląski Polakowice Komorowice Wrocław (Psie Pole) Kiełczów Smolec Biskupice Bielany Wrocławskie Zacharzyce Wszemiłowice Pełcznica Zybiszów Wrocław Maniów Wielki Nasławice Strzegomiany Krzyków Domaszczyn Cesarzowice Księginice Małe Mirosławice Pustków Wilczkowski Wilczyce Biestrzyków Milin Milejowice Solna Kunów Chrzanów Stróża Kąty Wrocławskie Krzyżowice Piotrówek Mleczna Pożarzyce Ozorzyce Domasław Strzeganowice Wilczków Mokronos Dolny Królikowice Łukaszowice Zabrodzie Zagródki Wawrzeńczyce Mędłów Wrocław (Fabryczna) Pustków Żurawski Ślęza Szczodre Bogusławice Żerniki Małe Mietków Przezdrowice Wrocław (Klecina) Jeszkowice Sobótka Różaniec Krajków Mirków Damianowice Chwałów Czernica Żerzuszyce Kilianów Długołęka Iwiny Nowa Wieś Kącka Maniów Mały Piława Kobierzyce Dzikowa Krobielowice Cieszyce Wilkowice Chrząstawa Mała Nowa Wieś Wrocławska Szymanów Małuszów Wierzbice Gajków Wrocław (Muchobór) Jaksonów Księginice Janówek Mokry Dwór Żerniki Wrocławskie Kozłów Borzygniew Maniów Jaszkotle Owsianka Krzeptów Jezierzyce Wielkie Wrocław (Krzyki) Mokronos Górny Popowice Kuklice Tyniec Mały Suchy Dwór Wojnowice Ujów Wieściszów Gniechowice Żerniki Wielkie Galowice Glinica Ręków Świątniki Magnice Wysoka Ratowice Winna Góra Rogów Sobócki Strachów Żórawina Szukalice Wilczkowice Wojkowice Stary Zamek Szczepankowice

W przeciągu około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla młodzieży i dorosłych zjawiskiem na tyle zwyczajnym, że niełatwo na ten moment nawet wyobrazić sobie pracę i rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie plików czy rozwijanie hobby. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, w tym także w miejscowości Różaniec. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań internauty i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która technologia sprosta ich indywidualnym wymogom. Dlatego właśnie polecamy poznać naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim zainteresowanym szybki i skuteczny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym dla miejscowości Różaniec. Ponadto zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u rozmaitych dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Różaniec. W ramach współpracy zapewniamy światłowodowy internet symetryczny o wielkiej przepustowości, a dodatkowo TV internetową i telefon przez Internet. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Masz prawo wycofać się ze współpracy w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci zyskują również gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń zagranicznych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie