O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Radochów

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Radochów.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Radochów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Opis jakości a także rozpiętości funkcjonowania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna rzetelność, nie tylko miejscowość Radochów nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Radochów - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja online na żywo i inne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do innych multimediów, jak telewizja online na żywo – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Pakiet Internet + telewizja możesz nabyć za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed zawarciem transakcji dokładnie przeanalizować warunki wybranego serwisu multimedialnego. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, zakresu kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu osiągania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem gigabitowym i szybszym.

Bardzo szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem danych, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do łącza LTE, masz bardzo szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie musisz marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać przesyłanie danych. Airmax to wymarzona opcja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Jest dostępny w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Internetem Airmax w miejscowości Radochów. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Sokolica Chocieszów Ścinawka Górna Kudowa-Zdrój Stary Waliszów Stara Łomnica Stara Bystrzyca Długopole Górne Nowy Miłków Starków Wolany Nowa Ruda - Słupiec Lądek-Zdrój Kamieniec Trzebieszowice Ratno Dolne Gajnik Polanica-Zdrój Radków Jaszkowa Górna Boboszów Duszniki-Zdrój Szklarnia Dolnik Niwa Radochów Ścinawka Dolna Gołogłowy Wilkanów Ołdrzychowice Kłodzkie Gorzanów Mszaniec Mikowice Ławica Roszyce Szalejów Górny Zabłocie Długopole Zdrój Borek Słoszów Wolibórz Złotno Żelazno Krosnowice Nowy Dzikowiec Raszków Dworki Krajanów Batorów Ponikwa Stary Wielisław Pławnica Sokolec Michałowice Szczytna Nagodzice Włodowice Pasterka Przygórze Sowina Świerki Roztoki Potoczek Smereczyna Dalków Bystrzyca Kłodzka Pisary Nowa Wieś Marcinów Bytkowice Kłodzko Suszyna Szklarka Topolice Marianówka Domaszków Skowronki Muszyn Kamieńczyk Bożków Ruszowice Międzylesie Nowa Łomnica Dolina Mielnik Jaworek Jaszkowa Dolna Rzędzina Korytów Górzna Ścinawka Średnia Jugów Dzikowiec

W trakcie zaledwie kilku lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla młodszych i starszych osób czymś do tego stopnia standardowym, że niełatwo dziś chociażby wyobrazić sobie pracę czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest łatwa komunikacja z całą kulą ziemską, przesyłanie rozmaitych materiałów czy rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak kilka, również w miejscowości Radochów. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb internauty oraz od zaprojektowanej infrastruktury sieciowej. Nierzadko osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka technologia może sprostać ich niepowtarzalnym preferencjom. Dlatego właśnie warto zerknąć na naszą ofertę – Airmax zapewnia konsumentom i przedsiębiorcom sprawny i satysfakcjonujący dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Radochów. Dodatkowo zyskasz możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych rabatów u sprawdzonych dostawców Internetu.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Radochów. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo kanały TV online oraz telefon przez Internet. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - bez kosztów. Możesz zakończyć współpracę w każdym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują bezpłatnie publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują w pakiecie także gratisowy multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie