O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Ruszowice

AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ruszowice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ruszowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Sylwetka rodzaju a dodatkowo ram działalności usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat jakość, nie tylko miejscowość Ruszowice nieustannie poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Ruszowice - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo + rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy oferuje także dostęp do rozmaitych multimediów, jak np. TV internetowa na żywo – w wielu pakietach do wyboru.

Internet z telewizją kupisz u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed podpisaniem umowy uważnie przeczytać regulamin danego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W odróżnieniu od Internetu LTE, posiadasz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez jakichkolwiek limitów - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba marnować czasu na ładowanie stron czy stale odświeżać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Można z niego korzystać w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Ruszowice. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w mieszkaniu lub w środowisku pracy przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Ruszowice Radków Korytów Sokolica Kudowa-Zdrój Sokolec Dolina Szklarka Bystrzyca Kłodzka Nowa Wieś Długopole Górne Pasterka Włodowice Ścinawka Średnia Zabłocie Marianówka Lądek-Zdrój Raszków Górzna Pisary Pławnica Marcinów Nowy Miłków Dolnik Dworki Roztoki Nowa Ruda - Słupiec Potoczek Domaszków Polanica-Zdrój Jaszkowa Górna Borek Kamieńczyk Dzikowiec Nowa Łomnica Przygórze Niwa Gorzanów Nowy Dzikowiec Radochów Suszyna Chocieszów Długopole Zdrój Trzebieszowice Wilkanów Ratno Dolne Świerki Michałowice Mszaniec Wolibórz Roszyce Ścinawka Górna Sowina Stara Bystrzyca Słoszów Skowronki Żelazno Smereczyna Duszniki-Zdrój Ławica Kamieniec Wolany Krosnowice Kłodzko Szalejów Górny Szczytna Mielnik Ołdrzychowice Kłodzkie Szklarnia Gajnik Boboszów Jaworek Krajanów Ponikwa Ścinawka Dolna Rzędzina Mikowice Starków Jugów Bytkowice Batorów Bożków Dalków Złotno Stary Wielisław Stary Waliszów Gołogłowy Muszyn Nagodzice Jaszkowa Dolna Topolice Międzylesie Stara Łomnica

W przeciągu minionych lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla świata zjawiskiem na tyle codziennym, że ciężko współcześnie nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest permanentna komunikacja z każdą częścią globu, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie umiejętności. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Ruszowice. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich unikatowym preferencjom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje klientom szybki i satysfakcjonujący dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Ruszowice. Ponadto zyskasz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących rabatów u popularnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Ruszowice. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto telewizję online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują nieodpłatnie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie