O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Skowronki

AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Skowronki.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Skowronki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Skrócony opis typu plus obszaru funkcjonowania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna rzetelność, nie tylko miejscowość Skowronki nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Skowronki - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo i inne multimedia

Airmax światłowodowy to także możliwość korzystania z innych multimediów, jak TV online na żywo – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w jednym możesz nabyć u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed zawarciem transakcji dokładnie przeczytać regulamin wybranego serwisu multimedialnego. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, której nie spotkasz w Internecie mobilnym.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka i YouTuba, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów online w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami tyle, ile potrzebujesz - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Skowronki. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Dolnik Nagodzice Nowa Wieś Bożków Kudowa-Zdrój Bystrzyca Kłodzka Marianówka Dolina Szklarnia Nowy Miłków Radków Długopole Zdrój Borek Trzebieszowice Pisary Gorzanów Polanica-Zdrój Roszyce Korytów Topolice Nowa Ruda - Słupiec Stary Wielisław Dworki Stary Waliszów Ratno Dolne Krajanów Pasterka Szklarka Długopole Górne Nowa Łomnica Międzylesie Sokolec Ruszowice Gajnik Boboszów Rzędzina Domaszków Suszyna Bytkowice Pławnica Wilkanów Lądek-Zdrój Raszków Przygórze Dzikowiec Zabłocie Ścinawka Dolna Ołdrzychowice Kłodzkie Górzna Włodowice Jaworek Marcinów Wolibórz Skowronki Gołogłowy Jaszkowa Górna Mikowice Ścinawka Średnia Nowy Dzikowiec Stara Łomnica Świerki Sokolica Ławica Stara Bystrzyca Chocieszów Szalejów Górny Muszyn Potoczek Michałowice Ścinawka Górna Radochów Złotno Mielnik Roztoki Szczytna Starków Smereczyna Sowina Ponikwa Jaszkowa Dolna Jugów Mszaniec Kłodzko Kamieniec Batorów Słoszów Duszniki-Zdrój Niwa Żelazno Dalków Kamieńczyk Wolany Krosnowice

W trakcie zaledwie kilku lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla człowieka zjawiskiem do tego stopnia standardowym, że ciężko dziś nawet wyobrazić sobie edukację czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest łatwa komunikacja z całą kulą ziemską, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie wiedzy. Technik połączenia z e-światem jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Skowronki. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb użytkownika i od zaprojektowanej infrastruktury IT. Nierzadko osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich niepowtarzalnym potrzebom. To dlatego polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax oferuje konsumentom i przedsiębiorcom sprawny i efektywny dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Skowronki. Dodatkowo zyskasz możliwość porównania: szybkości działania Internetu, różnych abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u najpopularniejszych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Skowronki. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto telewizję przez Internet i telefon stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bez kosztów. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują bezpłatnie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie