O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Sokolec

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sokolec.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sokolec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Profil typu oraz zasięgu operowania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat jakość, nie tylko miejscowość Sokolec ciągle poddaje próbie jakość naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Sokolec - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja online na żywo i najlepsze usługi multimedialne

Internet Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do przeróżnych serwisów multimedialnych, jak telewizja online na żywo – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Pakiet Internet + telewizja możesz nabyć za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Dostępne pakiety posiadają różny zakres stacji i różne treści. Z tego powodu powinno się przed finalizacją transakcji dokładnie sprawdzić warunki wybranego serwisu multimedialnego. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu uzyskiwania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem gigabitowym i szybszym.

Superszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem danych, możliwość oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze stabilne łącza. W porównaniu do łącza mobilnego, zyskujesz bardzo szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na różnych urządzeniach równocześnie. Nie musisz tracić czasu na załadowanie stron czy wielokrotnie ponawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to wymarzona opcja Internetu dla domu oraz dla klientów biznesowych. Jest dostępny w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Internetem Airmax w miejscowości Sokolec. Skontaktuj się z nami, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Skowronki Domaszków Muszyn Żelazno Wilkanów Ponikwa Kudowa-Zdrój Nowa Łomnica Duszniki-Zdrój Dworki Ścinawka Dolna Nowy Dzikowiec Jugów Szklarka Rzędzina Jaworek Stary Wielisław Korytów Niwa Marianówka Nagodzice Górzna Ścinawka Górna Krosnowice Suszyna Szalejów Górny Dalków Nowa Ruda - Słupiec Sokolica Ławica Chocieszów Stara Łomnica Długopole Górne Boboszów Borek Kłodzko Starków Mielnik Przygórze Trzebieszowice Dolina Zabłocie Wolany Topolice Wolibórz Dolnik Marcinów Długopole Zdrój Batorów Jaszkowa Górna Międzylesie Kamieniec Złotno Bożków Sowina Świerki Dzikowiec Pasterka Polanica-Zdrój Szczytna Radochów Mszaniec Smereczyna Stary Waliszów Mikowice Gorzanów Bystrzyca Kłodzka Lądek-Zdrój Słoszów Gajnik Jaszkowa Dolna Szklarnia Ścinawka Średnia Stara Bystrzyca Ołdrzychowice Kłodzkie Gołogłowy Nowy Miłków Pisary Roszyce Roztoki Potoczek Radków Bytkowice Ratno Dolne Pławnica Sokolec Nowa Wieś Michałowice Krajanów Ruszowice Kamieńczyk Włodowice Raszków

W trakcie niespełna kilkunastu lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego z nas czymś do tego stopnia standardowym, że trudno w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie naukę oraz spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest łatwa komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, transfer rozmaitych materiałów albo rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, również w miejscowości Sokolec. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów klienta oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Nierzadko osoby nieorientujące się w sprawach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka opcja może sprostać ich niepowtarzalnym wymaganiom. Właśnie dlatego warto rozważyć naszą ofertę – Airmax umożliwia konsumentom i przedsiębiorcom sprawny i trafiony dobór najbardziej optymalnej technologii IT z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – także dla miejscowości Sokolec. Dodatkowo zyskasz możliwość porównania: prędkości Internetu, wysokości abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych akcji promocyjnych u sprawdzonych firm.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Sokolec. W ramach usługi dostarczamy symetryczny Internet światłowodowy o bardzo dużej przepustowości, a także kanały TV online oraz telefonię internetową. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego klienta - w cenie usługi. Możesz zakończyć współpracę w każdym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują dodatkowo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Nasi klienci otrzymują w pakiecie także bezpłatny multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie