O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Stara Łomnica

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Stara Łomnica.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Stara Łomnica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Opis poziomu a ponadto obrębu funkcjonowania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Stara Łomnica nieustannie poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Stara Łomnica - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w Internecie oraz najlepsze rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to jednocześnie dostęp do innych multimediów, takich jak telewizja w Internecie – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet i TV w pakiecie zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowaną ilość programów i różnorodne dodatki. W związku z tym należy przed dokonaniem zakupu obligatoryjnie przeanalizować warunki konkretnego dostawcy multimediów. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Ważne – w celu osiągania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Superszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do łącza LTE, masz superszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla domu oraz dla przedsiębiorstw. Bez problemu działa w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Stara Łomnica. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w siedzibie firmy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Trzebieszowice Skowronki Ścinawka Górna Radków Przygórze Włodowice Dalków Nowy Miłków Nowa Łomnica Domaszków Marcinów Ruszowice Ścinawka Dolna Dzikowiec Muszyn Gołogłowy Borek Ratno Dolne Krosnowice Kłodzko Nowy Dzikowiec Gorzanów Nowa Wieś Mielnik Polanica-Zdrój Jaszkowa Dolna Kamieniec Jaworek Rzędzina Pasterka Sokolica Duszniki-Zdrój Długopole Zdrój Nowa Ruda - Słupiec Smereczyna Potoczek Korytów Ołdrzychowice Kłodzkie Górzna Ponikwa Michałowice Raszków Pławnica Mikowice Szalejów Górny Dolnik Wilkanów Nagodzice Międzylesie Starków Żelazno Kudowa-Zdrój Szklarnia Stary Wielisław Batorów Bystrzyca Kłodzka Złotno Ścinawka Średnia Roztoki Mszaniec Niwa Krajanów Stara Bystrzyca Wolibórz Zabłocie Świerki Długopole Górne Boboszów Chocieszów Stary Waliszów Słoszów Jaszkowa Górna Pisary Dolina Kamieńczyk Szczytna Bożków Sokolec Lądek-Zdrój Topolice Wolany Suszyna Stara Łomnica Szklarka Bytkowice Jugów Marianówka Sowina Radochów Ławica Roszyce Gajnik Dworki

W ciągu zaledwie kilku lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla osób w każdym wieku czymś tak zwykłym, że niełatwo dziś chociażby wyobrazić sobie pracę oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z siecią, zapewniona jest bezproblemowa komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przesyłanie różnych plików czy rozwijanie kwalifikacji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak kilka, także w miejscowości Stara Łomnica. Wybór zależy w dużej mierze od wymogów internauty oraz od zaprojektowanej infrastruktury sieciowej. Zazwyczaj osoby nieznające się na zagadnieniach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka technologia ma dużą szansę sprostać ich unikalnym preferencjom. Dlatego właśnie warto rozważyć naszą ofertę – Airmax zapewnia klientowi błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór optymalnej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Stara Łomnica. Co więcej u nas masz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, wysokości abonamentów, czasu trwania umowy oraz bieżących rabatów u czołowych dostawców Internetu.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Stara Łomnica. W ramach współpracy gwarantujemy światłowodowy internet symetryczny o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo kanały telewizyjne online oraz telefon przez Internet. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - bezkosztowo. Możesz zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują bezpłatnie publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują także gratisowy multiroom, kanały HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość korzystania z bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie