O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Stary Wielisław

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Stary Wielisław.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Stary Wielisław, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat kłodzki.

Opis poziomu jak również ram pracy firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Stary Wielisław nieustannie poddaje próbie solidność naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Stary Wielisław - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet oraz rozmaite serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax pozwala także na korzystanie z różnych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV przez Internet – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV możesz kupić u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed zakupem usługi zawsze poznać regulamin konkretnego serwisu. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka, Instagrama czy YouTuba, odezwij się do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, otrzymujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać transfer plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Stary Wielisław. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Bożków Zabłocie Szalejów Górny Pławnica Nowy Dzikowiec Roszyce Nowa Wieś Wolany Suszyna Nowy Miłków Kamieniec Polanica-Zdrój Pisary Górzna Żelazno Topolice Szczytna Stary Wielisław Domaszków Sowina Kłodzko Starków Nowa Łomnica Wolibórz Niwa Lądek-Zdrój Ponikwa Słoszów Ścinawka Dolna Ławica Złotno Smereczyna Dolnik Wilkanów Boboszów Przygórze Marcinów Bytkowice Gorzanów Rzędzina Michałowice Raszków Sokolica Jaszkowa Górna Roztoki Jaworek Jugów Ołdrzychowice Kłodzkie Dzikowiec Radochów Stary Waliszów Mszaniec Muszyn Marianówka Stara Bystrzyca Stara Łomnica Krajanów Radków Kamieńczyk Ratno Dolne Korytów Ścinawka Górna Bystrzyca Kłodzka Ruszowice Potoczek Długopole Górne Kudowa-Zdrój Szklarka Gołogłowy Dalków Gajnik Mikowice Borek Ścinawka Średnia Batorów Mielnik Dolina Sokolec Skowronki Dworki Nowa Ruda - Słupiec Chocieszów Świerki Nagodzice Międzylesie Szklarnia Włodowice Krosnowice Trzebieszowice Pasterka Długopole Zdrój Jaszkowa Dolna Duszniki-Zdrój

W ciągu minionej dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla społeczeństwa zjawiskiem tak powszechnym, że bardzo trudno teraz nawet wyobrazić sobie biznes bądź codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z bliskimi, udostępnianie zdjęć i filmów czy też rozwijanie pasji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Stary Wielisław. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich specjalnym preferencjom. Z tego powodu polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax gwarantuje użytkownikowi błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Stary Wielisław. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u wszystkich przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Stary Wielisław. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o dużej przepustowości, a dodatkowo także telewizję i telefonię stacjonarną. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w standardzie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą liczyć także na darmowy multiroom, programy HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie