O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Szukalice

AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szukalice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szukalice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat wrocławski.

Sylwetka typu i zasięgu pracy usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat solidność, nie tylko miejscowość Szukalice nieprzerwanie poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Szukalice - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w Internecie i rozmaite usługi multimedialne

Internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych serwisów multimedialnych, jak telewizja w Internecie – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Dostępne pakiety posiadają różny zakres stacji i różne treści. Z tego powodu powinno się przed finalizacją transakcji obligatoryjnie sprawdzić warunki wybranego dostawcy multimediów. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, niespotykana np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu uzyskiwania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem gigabitowym i szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do łącza LTE, zyskujesz superszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz piłkarzom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na różnych urządzeniach równocześnie. Nie musisz marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla przedsiębiorstw. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Szukalice. Skontaktuj się z nami, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Szczepankowice Piotrówek Krobielowice Strzegomiany Zabrodzie Solna Winna Góra Maniów Żerniki Wrocławskie Mirków Wilkowice Iwiny Czernica Zybiszów Wilczków Cesarzowice Królikowice Żerniki Wielkie Pustków Żurawski Ratowice Galowice Wieściszów Glinica Wrocław (Krzyki) Strzeganowice Szukalice Cieszyce Strachów Wawrzeńczyce Bielany Wrocławskie Mirosławice Mleczna Polakowice Księginice Małe Chrzanów Świątniki Suchy Dwór Krzeptów Wrocław (Psie Pole) Sobótka Ślęza Milin Wojnowice Proszkowice Różaniec Dzikowa Kobierzyce Wilczkowice Rogów Sobócki Jeszkowice Chrząstawa Wielka Krajków Biskupice Komorowice Biestrzyków Bratowice Tyniec Mały Krzyków Nadolice Wielkie Mietków Wojnarowice Chrząstawa Mała Turów Pożarzyce Rzeplin Bogusławice Michałowice Smolec Ujów Nasławice Mokronos Górny Borzygniew Księginice Wilczyce Ozorzyce Mokronos Dolny Kiełczów Damianowice Łukaszowice Krzyżowice Wojkowice Maniów Wielki Owsianka Mędłów Domanice Gniechowice Jezierzyce Wielkie Kilianów Maniów Mały Szymanów Wrocław (Klecina) Żórawina Kąty Wrocławskie Zacharzyce Kuklice Szczodre Pustków Wilczkowski Kozłów Wysoka Piława Małuszów Zagródki Wrocław Nowa Wieś Kącka Kamionna Popowice Kamieniec Wrocławski Wszemiłowice Ręków Milejowice Długołęka Radwanice Mnichowice Domaszczyn Janówek Żerniki Małe Wojtkowice Stróża Jordanów Śląski Przezdrowice Wrocław (Muchobór) Wrocław (Leśnica) Wierzbice Kunów Nadolice Małe Chwałów Nowa Wieś Wrocławska Domasław Jaszkotle Magnice Gajków Jaksonów Pełcznica Wrocław (Fabryczna) Mokry Dwór Żerzuszyce Stary Zamek

W trakcie niespełna kilkunastu lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego czymś do tego stopnia zwykłym, że trudno w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie naukę bądź wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z Internetem, możliwa jest bezproblemowa komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, transfer różnych plików albo rozwijanie wiedzy i umiejętności. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak parę, również w miejscowości Szukalice. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb klienta oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Zazwyczaj osoby nieorientujące się w sprawach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka opcja może sprostać ich unikalnym preferencjom. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax umożliwia klientowi sprawny i satysfakcjonujący dobór najbardziej optymalnej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym również dla miejscowości Szukalice. Dodatkowo u nas masz szansę porównania: prędkości Internetu, cenników, długości trwania umowy oraz aktualnych rabatów u zaufanych firm.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi realizujemy w miejscowości Szukalice. W ramach usługi dostarczamy symetryczny Internet światłowodowy o ponadprzeciętnej przepustowości, a także TV przez Internet oraz telefonię internetową. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego klienta - w cenie usługi. Możesz zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują dodatkowo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Nasi klienci otrzymują także bezpłatny multiroom, kanały HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mają dostęp do darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie