O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Taczalin

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Taczalin.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Taczalin, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat legnicki.

Zarys formatu jak też skali operowania firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat solidność, nie tylko miejscowość Taczalin nieustannie poddaje próbie solidność naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Taczalin - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja przez Internet + różne multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do ulubionych multimediów, jak np. telewizja przez Internet – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Pakiet Internet + TV możesz kupić za pośrednictwem wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu zawsze przeczytać warunki danego serwisu. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, liczby kanałów, a także szczegóły dotyczące trwającej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na rozmiary plików, ale także rewelacyjna stabilność usług, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeżeli potrzebujesz dostęp do szerokiej oferty multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania prędkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Ultra szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień transferem, możliwość oglądania filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od łącza w telefonie, posiadasz ultra szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków atmosferycznych. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami tyle, ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie musisz czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload danych. Airmax to znakomita opcja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w mieszkaniu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z ultra szybkim Internetem Airmax w miejscowości Taczalin. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat legnicki:

Taczalin Piotrówek Dunino Konradówka Koiszków Dobroszów Jezierzany Wilczyce Zamienice Szczedrzykowice-Stacja Gniewomierz Krotoszyce Janowice Duże Kawice Lasowice Rokitki Czarnków Rogów Legnicki Budziwojów Lipce Szczytniki Małe Kunice Biała Studnica Osetnica Golanka Górna Jerzmanowice Raczkowa Kolonia Kołłątaja Mąkolice Kwiatkowice Bartoszów Ulesie Strupice Święciany Babin Motyczyn Dąbie Siedliska Biskupin Czernikowice Jakuszów Pątnów Rosochata Golanka Dolna Niedźwiedzice Okmiany Kozice Stary Łom Wągrodno Ziemnice Legnica Ruja Groble Komorniki Tyniec Legnicki Chojnów Grzybiany Gniewomirowice Krzywa Legnickie Pole Jaśkowice Legnickie Szczedrzykowice Jaroszówka Michów Piotrowice Witków Nowa Wieś Legnicka Biskupice Goliszów Spalona Bieniowice Bobrów Miłkowice

W przeciągu ostatniej dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla młodszych i starszych osób czymś na tyle powszechnym, że ciężko dzisiaj chociażby wyobrazić sobie edukację albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest ciągła komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie zdjęć i filmów oraz rozwijanie kompetencji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Taczalin. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika oraz od wdrożonej infrastruktury sieciowej. Często osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają problem z wyborem optymalnego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka oferta sprosta ich specjalnym oczekiwaniom. To dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą – Airmax oferuje użytkownikowi szybki i trafny dobór spersonalizowanej opcji łączności z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – również dla miejscowości Taczalin. Ponadto zapewniamy możliwość porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu trwania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u poszczególnych dostawców usług.

Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi dostarczamy w miejscowości Taczalin. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o dużej przepustowości, a ponadto programy TV online oraz telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, by świadczone usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Możesz zerwać współpracę w dowolnym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują standardowo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącza (upload danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą liczyć także na nieodpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie