O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Turów

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Turów.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Turów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wrocławski.

Profil marki oraz rozpiętości działalności sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna solidność, nie tylko miejscowość Turów stale poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Turów - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja internetowa i popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych multimediów, jak telewizja internetowa – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym możesz zamówić za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed finalizacją transakcji koniecznie przeanalizować warunki wybranego dostawcy usługi. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Pamiętaj – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem gigabitowym i szybszym.

Szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień uploadem i downloadem, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W porównaniu do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz super szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez granic - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie musisz długo czekać na załadowanie stron czy ciągle ponawiać upload lub download danych. Airmax to doskonała opcja Internetu dla rodziny oraz dla Twoich pracowników. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Poczuj różnicę - wystartuj z najszybszym Internetem Airmax w miejscowości Turów. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w przestrzeni prywatnej lub w biurze przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Wieściszów Nasławice Królikowice Maniów Krajków Jeszkowice Wojkowice Krzeptów Jaszkotle Zabrodzie Mokry Dwór Księginice Gajków Smolec Bratowice Proszkowice Chrząstawa Mała Świątniki Chrzanów Łukaszowice Jezierzyce Wielkie Polakowice Mleczna Pustków Żurawski Maniów Mały Wierzbice Mokronos Dolny Iwiny Stary Zamek Przezdrowice Dzikowa Pożarzyce Żerzuszyce Wrocław Wilczków Kuklice Glinica Biskupice Ujów Cieszyce Wojnarowice Księginice Małe Galowice Mirosławice Milin Tyniec Mały Kobierzyce Szczodre Zagródki Żerniki Wielkie Janówek Szukalice Mędłów Chrząstawa Wielka Krobielowice Rogów Sobócki Pustków Wilczkowski Suchy Dwór Wojtkowice Kiełczów Solna Ręków Cesarzowice Popowice Nowa Wieś Kącka Zybiszów Wrocław (Krzyki) Jaksonów Mokronos Górny Piotrówek Domanice Wilczyce Żerniki Wrocławskie Kąty Wrocławskie Żórawina Szczepankowice Wawrzeńczyce Rzeplin Szymanów Różaniec Damianowice Mirków Kamieniec Wrocławski Nadolice Wielkie Mnichowice Kamionna Kilianów Krzyżowice Żerniki Małe Borzygniew Wilkowice Maniów Wielki Kunów Strachów Wrocław (Leśnica) Stróża Pełcznica Wrocław (Klecina) Jordanów Śląski Wszemiłowice Wrocław (Psie Pole) Winna Góra Sobótka Zacharzyce Długołęka Krzyków Gniechowice Bogusławice Czernica Mietków Domasław Chwałów Ratowice Komorowice Małuszów Milejowice Nowa Wieś Wrocławska Wilczkowice Piława Wojnowice Owsianka Domaszczyn Bielany Wrocławskie Kozłów Wysoka Nadolice Małe Ślęza Ozorzyce Wrocław (Fabryczna) Biestrzyków Wrocław (Muchobór) Turów Michałowice Radwanice Strzeganowice Magnice Strzegomiany

W trakcie niespełna kilkunastu lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego czymś do tego stopnia normalnym, że niełatwo w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie pracę i codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z Internetem, możliwa jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przesyłanie materiałów czy rozwijanie wiedzy i umiejętności. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, również w miejscowości Turów. Decyzja, co wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań internauty oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Niejednokrotnie osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka technologia może sprostać ich jedynym w swoim rodzaju wymogom. Dlatego właśnie warto poznać naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim sprawny i skuteczny dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym dla miejscowości Turów. Dodatkowo zyskujesz możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, długości trwania umowy oraz aktualnych programów rabatowych i lojalnościowych u zaufanych dostawców Internetu.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Turów. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o ogromnej przepustowości, a dodatkowo TV przez Internet oraz telefon przez Internet. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - w cenie usługi. Możesz wypowiedzieć umowę w dowolnym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują dodatkowo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci mają zapewnione również: gratisowy multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzykrajowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie