O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Brynica

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Brynica.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Brynica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat opolski.

Opis poziomu plus obszaru funkcjonowania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat jakość, nie tylko miejscowość Brynica stale poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, sprawdza nas całe województwo opolskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Brynica - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo + rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z popularnych multimediów, jak np. TV internetowa na żywo – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie kupisz u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed rozpoczęciem współpracy uważnie przeczytać regulamin danego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W odróżnieniu od Internetu LTE, posiadasz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez żadnych ograniczeń - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba marnować czasu na ładowanie stron czy stale odświeżać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla przedsiębiorców. Działa w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z zawrotnie szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Brynica. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w mieszkaniu lub w środowisku pracy przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat opolski:

Grabie Brzezie Dębska Kuźnia Góra Kąty Tłustoręby Krasiejów Kolanowice Wolny Brynica Komprachcice Kobylno Dębiniec Krzyżowa Dolina Bierdzany Babi Las Domecko Dobrzeń Mały Lędziny Tułowice Węgry Górki Radoszowice Zimnice Wielkie Wrzoski Luboszyce Stare Budkowice Antoniów Staniszcze Małe Murów Wybłyszczów Ligota Tułowicka Sławice Osiny Kolonia Jaśkowice Kotórz Mały Kosorowice Zimnice Małe Ostrówek Stobrawa Sokolniki Wawelno Ochodze Ozimek Tarnów Opolski Narok Nakło Pucnik Folwark Opole Kup Sarny Wielkie Kaniów Łubniany Kępa Molestowice Ligota Prószkowska Krasna Góra Młodnik Przywory Zagwiździe Nowa Kuźnia Nowe Budkowice Michałówek Kurznie Szydłowiec Karłowice Skarbiszowice Przysiecz Schodnia Tułowice Małe Chmielowice Borki Świerkle Roszkowice Smolnik Popielów Dębie Polska Nowa Wieś Sosnówka Jaśkowice Stare Siołkowice Chrząstowice Wydrowice Chrząszczyce Jedlice Zakrzów Turawski Źlinice Żelazna Dąbrówka Łubniańska Dylaki Magnuszowice Prószków Dziekaństwo Złotniki Gracze Mechnice Winów Raszowa Niewodniki Piotrowa Ligota Turawska Czarnowąsy Otok Boguszyce Karłowiczki Chróścice Surowina Tarnica Brzęczkowice Kadłub Turawski Sady Turawa Szczedrzyk Niemodlin Pustków Gościejowice Kały Dąbrowa Dobrzeń Wielki Chrzowice Goszczowice Radomierowice Jełowa

W przeciągu ostatnich lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich zjawiskiem na tyle codziennym, że ciężko w dzisiejszych czasach nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest płynna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie wiedzy i talentu. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Brynica. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od zbudowanej infrastruktury IT. Bardzo często osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich wyjątkowym preferencjom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje użytkownikom szybki i satysfakcjonujący dobór dopasowanej opcji Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Brynica. Ponadto oferujemy możliwość porównania: szybkości działania Internetu, cenników, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących rabatów u wiodących dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Brynica. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto TV online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za 0 zł. Masz prawo rozwiązać umowę kiedy tylko chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w prezencie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, telewizję HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie