O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Charbielin

AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Charbielin.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Charbielin, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

Opis klasy a także skali działania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat rzetelność, nie tylko miejscowość Charbielin nieprzerwanie poddaje próbie solidność naszych usług, ale też całe województwo opolskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Charbielin - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo + rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy to jednocześnie dostęp do różnorodnych multimediów, jak np. TV internetowa na żywo – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet i TV w pakiecie kupisz u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed dokonaniem zakupu uważnie przeczytać regulamin danego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W odróżnieniu od Internetu LTE, posiadasz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba marnować czasu na ładowanie stron czy stale odświeżać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do pracy. Bez problemu działa w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Charbielin. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w mieszkaniu lub w środowisku pracy przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat nyski:

Ścibórz Jasienica Dolna Otmuchów Kuropas Broniszowice Sidzina Biechów Nowy Świętów Makowice Korfantów Strobice Lisie Kąty Gryzów Biała Nyska Piotrowice Nyskie Łambinowice Gościce Mroczkowa Smolice Reńska Wieś Kamienica Ogonów Kuźnica Ligocka Morów Ratnowice Suszkowice Wilamowa Nieradowice Podkamień Sławniowice Paczków Głębinów Stary Paczków Nowy Las Frydrychów Kubice Gierałcice Myszowice Rzymkowice Wielkie Łąki Koperniki Skoroszyce Budzieszowice Rynarcice Puszyna Chałupki Unikowice Starowice Lasowice Konradów Malerzowice Małe Czarnolas Chróścina Przechód Bednary Ligota Wielka Węża Pniewie Ulanowice Kijów Charbielin Głuchołazy Okopy Kępnica Lipowa Ścinawa Nyska Ulianówka Sękowice Jarnołtów Ujeździec Brzeziny Goszowice Hanuszów Pakosławice Maciejowice Markowice Hajduki Niwnica Przydroże Wielkie Korzekwice Włostowa Sadurczyce Smolarnia Lubiatów Piechocice Trzeboszowice Pleśnica Jasienica Górna Nysa Lasocice Dobrzyków Wójcice Siedlec Rączka Nadziejów Śmieciak Bykowice Drogoszów Skorochów Niesiebędowice Wierzbno Kałków Buków Siestrzechowice Domaszkowice Ścinawa Mała Iława Burgrabice Konradowa Wierzbięcice Jodłów Białowieża Nowaki Wyszków Śląski Meszno Kwiatków Prusinowice Goraszowice Bielice Bodzanów Biskupów Stara Jamka Wierzbie Sowin Jędrzychów Stary Grodków Grądy Radzikowice Regulice Mańkowice Sarnowice Śliwice Janowa Rysiowice Goświnowice

W przeciągu zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla osób w każdym wieku zjawiskiem na tyle codziennym, że ciężko obecnie nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie kwalifikacji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Charbielin. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od pracującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich indywidualnym preferencjom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym szybki i satysfakcjonujący dobór naprawdę korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Charbielin. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących rabatów u czołowych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Charbielin. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto kanały telewizyjne online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bezkosztowo. Masz prawo rozwiązać umowę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie