O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Głuchołazy

AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Głuchołazy.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Głuchołazy, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat nyski.

Opis zakresu jak również rozpiętości pracy sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności niezawodność, nie tylko miejscowość Głuchołazy stale poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale także całe województwo opolskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Głuchołazy - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w sieci i ulubione rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych multimediów, jak telewizja w sieci – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Internet i TV w jednym nabędziesz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed finalizacją transakcji sumiennie przeanalizować warunki wybranego dostawcy. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, ilości kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. portali społecznościowych, napisz lub zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Pamiętaj – w celu osiągania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem gigabitowym i szybszym.

Super szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem danych, możliwość oglądania filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W porównaniu do łącza mobilnego, masz najszybszy Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków pogodowych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez granic - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie musisz tracić czasu na załadowanie stron czy wielokrotnie ponawiać download danych. Airmax to dedykowana opcja Internetu dla całej rodziny oraz dla Twoich pracowników. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij pracować z najszybszym Internetem Airmax w miejscowości Głuchołazy. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w firmie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat nyski:

Rysiowice Pakosławice Ulanowice Wierzbięcice Bodzanów Korfantów Sławniowice Reńska Wieś Piotrowice Nyskie Regulice Starowice Malerzowice Małe Mroczkowa Lubiatów Goświnowice Kubice Głębinów Ścinawa Nyska Wielkie Łąki Pniewie Przydroże Wielkie Sowin Makowice Białowieża Nowy Las Lisie Kąty Unikowice Nowy Świętów Broniszowice Biechów Sadurczyce Chróścina Wójcice Jasienica Górna Otmuchów Niesiebędowice Janowa Nadziejów Skoroszyce Kijów Suszkowice Konradów Buków Przechód Kwiatków Węża Siedlec Ścinawa Mała Niwnica Stary Paczków Podkamień Okopy Ulianówka Kępnica Iława Brzeziny Lasowice Łambinowice Smolarnia Ujeździec Nieradowice Lipowa Korzekwice Smolice Biskupów Hajduki Bykowice Włostowa Myszowice Kamienica Ratnowice Jędrzychów Koperniki Głuchołazy Markowice Drogoszów Śliwice Ligota Wielka Gościce Gierałcice Morów Jodłów Strobice Kuropas Wilamowa Rynarcice Frydrychów Piechocice Sidzina Paczków Sarnowice Kałków Śmieciak Pleśnica Dobrzyków Jarnołtów Skorochów Nowaki Mańkowice Charbielin Czarnolas Burgrabice Stary Grodków Stara Jamka Puszyna Goszowice Chałupki Bednary Konradowa Biała Nyska Rzymkowice Maciejowice Sękowice Gryzów Grądy Nysa Wierzbie Kuźnica Ligocka Trzeboszowice Rączka Wyszków Śląski Radzikowice Domaszkowice Meszno Ogonów Budzieszowice Prusinowice Lasocice Siestrzechowice Goraszowice Ścibórz Bielice Jasienica Dolna Hanuszów Wierzbno

W trakcie niespełna kilkunastu lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla młodszych i starszych osób czymś do tego stopnia powszednim, że niełatwo w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie pracę lub relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z Internetem, możliwa jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przesyłanie rozmaitych rzeczy czy rozwijanie wiedzy i umiejętności. Opcji połączenia z siecią jest jednak kilka, również w miejscowości Głuchołazy. Decyzja, co wybierzemy zależy przede wszystkim od preferencji internauty oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Niejednokrotnie osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka technologia może sprostać ich jedynym w swoim rodzaju wymaganiom. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszej oferty – Airmax zapewnia wszystkim sprawny i trafiony dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – także dla miejscowości Głuchołazy. Dodatkowo zyskujesz możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, ceny, długości trwania umowy oraz aktualnych akcji promocyjnych u zaufanych dostawców Internetu.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi świadczymy na obszarze miejscowości Głuchołazy. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo TV przez Internet oraz telefon przez Internet. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - w cenie usługi. Możesz zrezygnować w dowolnym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują dodatkowo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Klienci korzystający z naszej sieci mogą również liczyć na gratisowy multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie