O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Ochodze

AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ochodze.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ochodze, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat opolski.

Schemat rodzaju a ponadto obrębu operowania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Ochodze stale poddaje próbie jakość naszych usług, ale także całe województwo opolskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Ochodze - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet oraz różne usługi multimedialne

Internet Airmax pozwala także na korzystanie z różnych serwisów multimedialnych, takich jak TV przez Internet – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Internet TV możesz kupić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed zakupem usługi zawsze sprawdzić regulamin konkretnego serwisu. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów i seriali w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym zakątku w domu czy w firmie. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Ochodze. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat opolski:

Niewodniki Boguszyce Dziekaństwo Jedlice Bierdzany Tarnica Krasiejów Borki Narok Dylaki Chrząstowice Pucnik Zimnice Wielkie Świerkle Sady Babi Las Łubniany Tłustoręby Michałówek Kurznie Kup Brzęczkowice Szczedrzyk Brynica Sosnówka Młodnik Czarnowąsy Ostrówek Chmielowice Roszkowice Kadłub Turawski Komprachcice Smolnik Węgry Tułowice Małe Kały Kosorowice Luboszyce Pustków Sławice Stare Budkowice Karłowice Folwark Przysiecz Krasna Góra Jaśkowice Radoszowice Nakło Chrząszczyce Kąty Stare Siołkowice Winów Zagwiździe Jełowa Lędziny Niemodlin Kaniów Dobrzeń Mały Dobrzeń Wielki Mechnice Nowe Budkowice Opole Skarbiszowice Wydrowice Prószków Schodnia Chrzowice Ligota Turawska Kotórz Mały Molestowice Dąbrowa Radomierowice Złotniki Ozimek Nowa Kuźnia Ochodze Żelazna Góra Popielów Grabie Staniszcze Małe Ligota Prószkowska Murów Gościejowice Otok Sarny Wielkie Krzyżowa Dolina Karłowiczki Dębiniec Dębie Kępa Kolanowice Górki Piotrowa Tułowice Źlinice Polska Nowa Wieś Szydłowiec Goszczowice Antoniów Osiny Wawelno Turawa Kobylno Domecko Dębska Kuźnia Raszowa Surowina Tarnów Opolski Brzezie Wrzoski Zakrzów Turawski Sokolniki Dąbrówka Łubniańska Kolonia Jaśkowice Chróścice Przywory Wybłyszczów Stobrawa Zimnice Małe Ligota Tułowicka Wolny Gracze Magnuszowice

W ciągu minionej dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla młodszych i starszych osób zjawiskiem tak powszechnym, że trudno teraz nawet wyobrazić sobie naukę albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z bliskimi, transfer zdjęć i filmów albo rozwijanie pasji. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Ochodze. Wybór zależy głównie od oczekiwań klienta i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich specjalnym wymaganiom. Właśnie dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax umożliwia użytkownikowi błyskawiczny i trafiony dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – także dla miejscowości Ochodze. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: prędkości Internetu, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u wszystkich firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Ochodze. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o dużej przepustowości, a także telewizję i telefonię internetową. Zależy nam, aby oferowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w standardzie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na całym świecie. Nasi klienci mogą liczyć także na bezpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie