Airmax Internet Otoki - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Otoki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Otoki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Otoki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat prudnicki.

światłowód Otoki

Airmax Światłowód Otoki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Otoki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Otoki. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych zalet w postaci: braku kabli (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu czasem trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Otoki, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Otoki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie