O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Długopole Zdrój

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Długopole Zdrój.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Długopole Zdrój, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Sylwetka formatu jak również obrębu operowania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat solidność, nie tylko miejscowość Długopole Zdrój nieustannie poddaje próbie rzetelność naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas ogromna motywacja i najlepsza rekomendacja. Długopole Zdrój - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo oraz rozmaite usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do różnorodnych serwisów multimedialnych, takich jak TV internetowa na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV kupisz u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed wyborem danego pakietu uważnie sprawdzić regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niespotykana np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, zyskujesz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do firmy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym zakątku w domu czy w firmie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Długopole Zdrój. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Nowa Łomnica Szczytna Stara Łomnica Duszniki-Zdrój Topolice Pławnica Niwa Kudowa-Zdrój Marianówka Skowronki Mszaniec Suszyna Boboszów Sowina Górzna Stara Bystrzyca Chocieszów Ścinawka Dolna Starków Wolibórz Pasterka Batorów Dolina Ławica Ścinawka Średnia Michałowice Lądek-Zdrój Mielnik Ruszowice Jaworek Żelazno Domaszków Gołogłowy Nagodzice Ratno Dolne Stary Waliszów Bystrzyca Kłodzka Roztoki Stary Wielisław Korytów Ponikwa Dzikowiec Szalejów Górny Wolany Gorzanów Długopole Zdrój Zabłocie Ścinawka Górna Słoszów Rzędzina Raszków Krajanów Szklarka Nowy Dzikowiec Przygórze Świerki Kamieniec Nowy Miłków Kłodzko Bytkowice Marcinów Potoczek Polanica-Zdrój Muszyn Dworki Jugów Borek Gajnik Długopole Górne Wilkanów Radków Włodowice Kamieńczyk Krosnowice Trzebieszowice Złotno Roszyce Szklarnia Sokolec Smereczyna Dalków Pisary Międzylesie Sokolica Dolnik Jaszkowa Dolna Ołdrzychowice Kłodzkie Bożków Jaszkowa Górna Mikowice Nowa Wieś Nowa Ruda - Słupiec Radochów

W ciągu zaledwie dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem tak codziennym, że trudno obecnie nawet wyobrazić sobie naukę bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z ludźmi z całego świata, transfer małych i dużych plików albo rozwijanie kompetencji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak parę, także w miejscowości Długopole Zdrój. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb klienta i od pracującej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich specjalnym preferencjom. Właśnie dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax umożliwia użytkownikowi błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór naprawdę korzystnej opcji łączności z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Długopole Zdrój. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: prędkości Internetu, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u poszczególnych firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Długopole Zdrój. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o największej przepustowości, a także programy TV online i telefonię internetową. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - całkowicie za darmo. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Nasi klienci zyskują w pakiecie również bezpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie